Kurumsal

Yarım asırlık deneyim ve bilgi birikimimizden gelen güç ile ikinci kuşak MAHMUT GEDEMENLİ Baharat olarak; tüketicilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmeti sunmanın bilinci ve sorumluluğu içindeyiz... MAHMUT GEDEMENLİ Olarak 1957 den beri aktif olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın gerek misyon yapısı gerekse çalışma prensibi olarak doğrudan kaliteye önem vermektedir.

Kalite Politikamız
Modern işletmecilik idealimiz olup,eğitimli personelimizle birlikte insan sağlığını ön planda tutarak,% 100 güvenli ve hijyenik şartlarda,sistematik,disiplinli,detaylı ve kalite sistemimizi sürekli kılarak müşteri memnuniyetini sağlamak tüm çalışanların asıl görevidir.

İç Eğitim:
Üniversiteler ve uzman kişiler tarafından verilen kalite ile ilgili eğitim ve seminerlere firmamızda çalışan teknik ve idari kadro gönderilerek bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır.
Ayrıca üretimde çalışan tüm personelimiz kalite ve hijyen konusunda eğitim programlarımız dahilinde sürekli bilgilendirilmektedir.

Hijyen Kurallarımız:
Ürünlerimiz ; İnsan sağlığına zararlı her türlü dış etkenlerden hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak arındırılmakta, Türk Gıda Kodeksine uygun,sterilize edilerek üretilmekte aflatoksin içermemektedir.Bizimle çalışan müşterilerimize 46 senenin yazılı bilgi birikimini fiili işle birleştirerek en iyi ve kaliteli ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. 

Satın Alma:
İşin uzmanı ve Üretim Mühendislerimiz tarafından, satın alınan tüm hammaddelerin analizleri,  kalite prosedürünün ilgili dokümanlarına uyarak analizleri yapılır.

Hammaddenin uygunluğu laboratuarlarımızda yapılan fiziksel, mikrobiyolojik analizlerle kontrol edilir.Uygunsa alınır,uygun değilse alınan yere aynen iade edilir.Tüm alımlarımız bu şekilde gerçekleşmektedir. 

Bunun içindir ki ; Tüm bu işlemler sonucunda üretimden çıkan ürünlerimiz;
"Mutfağınızda Bitinceye Kadar" garantisi ile siz değerli tüketicilerimize ulaşmaktadır.


Yazılım & Hosting: Safransoft